Home

Pyrkon 2022

W trakcie długiego weekendu (od 17 do 19 czerwca), odbył się Poznański Festiwal Fantastyki Pyrkon, w którym wzięliśmy udział. Na naszym stoisku zagościło 5 premierowych gier, a były to: Nine Minute Kingdom, Farm Fuss, Mercatores, Nie puść Pawia oraz Mixture Mischief, które okazało się hitem, urzekając znaczną część uczestników wydarzenia.

Nasz stoliki była cały czas okupowane przez graczy, do kasy tworzyły się kolejki, a ludzie wciąż napływali, aby móc zagrać w nasze karcianki!

W sobotę odbył się turniej The Suits, a uczestnicy zostali honorowo nagrodzeni. Każdy dostał po jednym egzemplarzu z gier premierowych.

Rozstrzygnięty został również konkurs, który był zamieszczony na naszym facebooku. Losowanie odbyło się na żywo, a zwycięzcy otrzymali po jednym sezonie The Suits.

Spotkaliśmy bardzo pozytywnych ludzi, dzięki którym praca była dla nas czystą przyjemnością, a uśmiechy z twarzy nie schodziły nam przez okrągłe trzy dni. Dziękujemy każdemu z osobna za obecność. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!

Zobacz galerię z tego wydarzenia!

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3