Nine-Minute Kingdom ufundowane

Gra ufundowana. Oczywiście dzięki naszym wspierającym, których było aż 2535. Wszystkim im wspólnie oraz z osobna pragniemy bardzo mocno podziękować za okazane nam zaufanie. Dzisiaj idziemy świętować, ale już jutro bierzemy się do pracy by móc wysłać wam gry już w marcu 2022.

Nine-Minute Kingdom na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała  na Kickstarterze nkampania naszej nowej gry Nine-Minute Kingdom. Zapraszamy was na stronę projektu i oczywiście do wsparcia. Dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Więcej informacji na stronie kampanii.

Cthulhu wkrótce na KS

Z dumą informujemy, że już za 3 tygodnie startuje nowa kampania na Kickstarterze. Tym razem jej celem jest ufundowanie kolejnego sezonu the Suits. Lecz tym razem mamy nadzieję was zaskoczyć.

Cthulhu już na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała nasza kampania na Kickstarterze. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy. Oczywiście wsparcie finansowe jest ważne, jak również informacja o niej.

Ladies ufundowane!

Dzięki naszym wspierającym, udało nam się ufundować czwarty sezon the Suits, zwany "Ladies" na Kickstarterze. Z tej okazji chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą kampanię. To właśnie dzięki nim Panie dołączą do postaci z poprzednich sezonów. Mamy nadzieje, że będą często gościć na waszych stołach.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3