Pyrkon 2022

W trakcie długiego weekendu (od 17 do 19 czerwca), odbył się Poznański Festiwal Fantastyki Pyrkon, w którym wzięliśmy udział. Na naszym stoisku zagościło 5 premierowych gier, a były to: Nine Minute Kingdom, Farm Fuss, Mercatores, Nie puść Pawia oraz Mixture Mischief, które okazało się hitem, urzekając znaczną część uczestników wydarzenia.

Nine-Minute Kingdom ufundowane

Gra ufundowana. Oczywiście dzięki naszym wspierającym, których było aż 2535. Wszystkim im wspólnie oraz z osobna pragniemy bardzo mocno podziękować za okazane nam zaufanie. Dzisiaj idziemy świętować, ale już jutro bierzemy się do pracy by móc wysłać wam gry już w marcu 2022.

Cthulhu już na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała nasza kampania na Kickstarterze. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy. Oczywiście wsparcie finansowe jest ważne, jak również informacja o niej.

Nine-Minute Kingdom na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała  na Kickstarterze nkampania naszej nowej gry Nine-Minute Kingdom. Zapraszamy was na stronę projektu i oczywiście do wsparcia. Dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Więcej informacji na stronie kampanii.

Cthulhu wkrótce na KS

Z dumą informujemy, że już za 3 tygodnie startuje nowa kampania na Kickstarterze. Tym razem jej celem jest ufundowanie kolejnego sezonu the Suits. Lecz tym razem mamy nadzieję was zaskoczyć.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3