Konkurs dla Autorów Gier

Wydawnictwo Hornet Games ogłasza konkurs dla autorów gier. Celem konkursu jest wyłonienie projektów, które zostaną przez nas wydane. Oraz będą miały szanse być zaprezentowane graczom na całym świecie.

Pyrkon 2022

W trakcie długiego weekendu (od 17 do 19 czerwca), odbył się Poznański Festiwal Fantastyki Pyrkon, w którym wzięliśmy udział. Na naszym stoisku zagościło 5 premierowych gier, a były to: Nine Minute Kingdom, Farm Fuss, Mercatores, Nie puść Pawia oraz Mixture Mischief, które okazało się hitem, urzekając znaczną część uczestników wydarzenia.

Nine-Minute Kingdom na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała  na Kickstarterze nkampania naszej nowej gry Nine-Minute Kingdom. Zapraszamy was na stronę projektu i oczywiście do wsparcia. Dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Więcej informacji na stronie kampanii.

Nine-Minute Kingdom ufundowane

Gra ufundowana. Oczywiście dzięki naszym wspierającym, których było aż 2535. Wszystkim im wspólnie oraz z osobna pragniemy bardzo mocno podziękować za okazane nam zaufanie. Dzisiaj idziemy świętować, ale już jutro bierzemy się do pracy by móc wysłać wam gry już w marcu 2022.

Cthulhu już na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała nasza kampania na Kickstarterze. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy. Oczywiście wsparcie finansowe jest ważne, jak również informacja o niej.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3