Cthulhu już na KS

W dniu dzisiejszym wystartowała nasza kampania na Kickstarterze. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy. Oczywiście wsparcie finansowe jest ważne, ale równie ważne jest informowanie innych o kampanii.

the Suits: Cthulhu wkrótce na KS

Z dumą informujemy, że już za 3 tygodnie startuje nowa kampania na Kickstarterze. Tym razem jej celem jest ufundowanie kolejnego sezonu the Suits. Lecz tym razem mamy nadzieję was zaskoczyć. Ten sezon wprowadzi coś nowego, coś o co często pytaliście.

Restart the Suits: Ladies

 

Podejście drugi. W dniu dzisiejszym restartujemy nasza kampanie na Kickstarterze. Tak jak poprzednio celem jest ufundowanie czwartego sezonu the Suits: Ladies. Sezon ten zawierać będzie po raz pierwszy żeńskie postaci. Mamy nadzieję, że przypadna wam do gustu.

Ladies ufundowane!

Dzięki naszym wspierającym, udało nam się ufundować czwarty sen the Suits, zwany "Ladies" na Kickstarterze. Z tej okazji chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą kampanię. To właśnie dzięki nim Panie dołączą do postaci z poprzednich sezonów. Mamy nadzieje, że będą często gościć na waszych stołach.

the Suits na plakatach

 

Doskonale wiemy jak bardzo podobają się wam ilustracje na kartach z the Suits. Minimalistyczna forma postaci oraz ostre kontrastowe kolory nie mogą się nie podobać (choć o gustach się nie dyskutuje). Dlatego postanowiliśmy stworzyć serię plakatów, które powinny przypaść wam do gustu.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3