Home

Restart the Suits: Ladies

 

Podejście drugi. W dniu dzisiejszym restartujemy nasza kampanie na Kickstarterze. Tak jak poprzednio celem jest ufundowanie czwartego sezonu the Suits: Ladies. Sezon ten zawierać będzie po raz pierwszy żeńskie postaci. Mamy nadzieję, że przypadna wam do gustu.

Kampania została zaplanowana na 14 dni, tak by zakończyła się jeszcze przed Gwiazdką. Ufundowanie tej kampanii będzie dla nas wspaniałym prezentem pod choinkę.  Mamy zamiar zebrać 5000 euro niezbędnych do wydania gry. Dodatkowo dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Po pierwsze tylko dla wspierających przygotowaliśmy specjalna talię WIB (Woman in Black). Talia ta nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Tylko nasi wspierający mogą ją dostać. Ponadto do odblokowania podczas kampanii dodatkowe cele, czyli kolejne talie postaci. Mamy nadziej, że ich liczba wzrośnie podczas fundowania. Ponadto dla pierwszych 100 osób, które do nas dołączą oferujemy 3 plakaty z naszej Galerii Plakatów.


Nie zabrakło również dodatków w postaci poprzednich sezonów the Suits. Wśród dodatków znajdują się również koszulki na karty dopasowane do formatu the Suits. Jak wiadomo podczas gry karty tasowane są bardzo często, a dzięki koszulkom żywotność kart bardzo mocno wzrośnie.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosic was do wsparcia naszego projektu.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3