Szerszenie wylatują z gniazda!
Bardzo lubimy swoje gniazdo. Jednak jeszcze bardziej lubimy uczestniczyć w różnych wydarzeniach, pokazując wam nasze gry. Uwielbiamy kontakt z wami – naszymi odbiorcami. Nasze szerszenie już czekają na możliwość prezentacji naszej twórczości. Właśnie tutaj znajdziecie informacje o nadchodzących wydarzeniach z naszym udziałem, jak również relacje z imprez już zakończonych.Mamy nadzieje, że ułatwo wam to planowanie swoich planszówkowych wypraw.

Wydarzenia

Pyrkon 2022

Poznań 17-19 czerwca 2022

W trakcie długiego weekendu (od 17 do 19 czerwca), odbył się Poznański Festiwal Fantastyki Pyrkon, w którym wzięliśmy udział.

Na naszym stoisku zagościło 5 premierowych gier, a były to: Nine Minute Kingdom, Farm Fuss, Mercatores, Nie puść Pawia oraz Mixture Mischief, które okazało się hitem, urzekając znaczną część uczestników wydarzenia.

Nasz stoliki była cały czas okupowane przez graczy, do kasy tworzyły się kolejki, a ludzie wciąż napływali, aby móc zagrać w nasze karcianki!

W sobotę odbył się turniej The Suits, a uczestnicy zostali honorowo nagrodzeni. Każdy dostał po jednym egzemplarzu z gier premierowych.

Rozstrzygnięty został również konkurs, który był zamieszczony na naszym facebooku. Losowanie odbyło się na żywo, a zwycięzcy otrzymali po jednym sezonie The Suits.

Spotkaliśmy bardzo pozytywnych ludzi, dzięki którym praca była dla nas czystą przyjemnością, a uśmiechy z twarzy nie schodziły nam przez okrągłe trzy dni. Dziękujemy każdemu z osobna za obecność. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!