Szerszenie wylatują z gniazda!
Bardzo lubimy swoje gniazdo. Jednak jeszcze bardziej lubimy uczestniczyć w różnych wydarzeniach, pokazując wam nasze gry. Uwielbiamy kontakt z wami – naszymi odbiorcami. Nasze szerszenie już czekają na możliwość prezentacji naszej twórczości. Właśnie tutaj znajdziecie informacje o nadchodzących wydarzeniach z naszym udziałem, jak również relacje z imprez już zakończonych.Mamy nadzieje, że ułatwo wam to planowanie swoich planszówkowych wypraw.

Wydarzenia

Nocka w Strefie Gier 09.07

 

W Bielsku Białej dnia 09.07 (sobota) odbyło się comiesięczne, wieczorno-nocne spotkanie z grami planszowymi w Strefie, na które udaliśmy się jako wydawnictwo.

Podczas wydarzenia gracze mieli możliwość pogrania w nasze gry, a ponadto został rozegrany turniej The Suits. Rywalizacja była bardzo zacięta oraz emocjonująca zarówno dla graczy jak i dla nas. Zwycięzcy otrzymali od nas po egzemplarzu wybranej przez nich gry. Mieliśmy możliwość powtórnie zaprezentować się, oraz przedstawić nasze tytuły innym graczom, które jak się okazało, zostały pozytywnie odebrane wśród obecnych na wydarzeniu. Dziękujemy za Waszą obecność, a przede wszystkim uczestnikom turnieju za tak niesamowite oraz niezapomniane emocje!