the Suits: Ladies ufundowane!

Dzięki naszym wspierającym, udało nam się ufundować czwarty sen the Suits, zwany "Ladies" na Kickstarterze. Z tej okazji chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy wsparli nasza kampanię. To właśnie dzięki nim Panie dołączą do postaci z poprzednich sezonów. Mamy nadzieje, że będą często gościć na waszych stołach.

Restart the Suits: Ladies

 

Podejście drugi. W dniu dzisiejszym restartujemy nasza kampanie na Kickstarterze. Tak jak poprzednio celem jest ufundowanie czwartego sezonu the Suits: Ladies. Sezon ten zawierać będzie po raz pierwszy żeńskie postaci. Mamy nadzieję, że przypadna wam do gustu.

Postaci w the Suits Ladies

 

Kilka dni temu na naszym Fejsbuczkowym profilu zapytaliśmy was o to, które z zaprezentowanych postaci powinny wystąpić w najnowszej odsłonie the Suits. Bardzo dziękujemy wszystkim za głosy oraz wszelkie sugestie, dzięki nim mamy Finałową 5: Scientist, CEO, Architect, Agent X oraz Doctor.

the Suits na plakatach

 

Doskonale wiemy jak bardzo podobają się wam ilustracje na kartach z the Suits. Minimalistyczna forma postaci oraz ostre kontrastowe kolory nie mogą się nie podobać (choć o gustach się nie dyskutuje). Dlatego postanowiliśmy stworzyć serię plakatów, które powinny przypaść wam do gustu.

Przerywamy kampanię KS

 

Niestety ze smutkiem informujemy o wstrzymaniu trwającej kampanii na Kickstarterze. Powód jest bardzo prosty, zbyt mała liczba wspierających by projekt zakończył się sukcesem. Dlatego postanowiliśmy zakończyć kampanię przed upływem 21 dni.

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3