Home

the Suits Ladies na Kickstarterze

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy o starcie naszego projektu na Kickstarterze. Celem kamapanii jest ufundowanie czwartego sezonu the Suits: Ladies. Mamy nadzieje, że dzięki waszemu wsparciu już wkrótce żeńskie postaci pojawią się na waszych stolikach. Dzięki czemu gra nabierze rumieńców i jeszcze bardziej podniesie regrywalność.

Kampania została zaplanowana na 22 dni. mamy zamiar zebrać 5000 euro niezbędnych do wydania gry. Dodatkowo dla wszystkich wspierających przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Po pierwsze tylko dla wspierających przygotowaliśmy specjalna talię Piosenkarki. Talia ta nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Tylko nasi wspierający mogą ją dostać. Ponadto do odblokowania podczas kampanii dodatkowe cele, czyli kolejne talie postaci. Mamy nadziej, że ich liczba wzrośnie podczas fundowania.
Nie zabrakło również dodatków w postaci poprzednich sezonów the Suits. Wśród dodatków znajdują się również koszulki na karty dopasowane do formatu the Suits. Jak wiadomo podczas gry karty tasowane są bardzo często, a dzięki koszulkom żywotność kart bardzo mocno wzrośnie.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zachęcić was do wsparcia naszego projektu!


 

The Suits season 1

The Suits season 2

The Suits season 3